Radio NABA 9 gadu dzimšanas diena klubā "Nabaklab"

2011.gada 2. decembrī klubā "Nabaklab" radio NABA devītās dzimšanas dienas svinību otrajā dienā koncerēja grupas Aparāts, 7 pieauguši vīrieši.

Totaldobže mākslas projekta „Kompass" Rudens cikla ceturtā diskusija.

2011.gada 9. novembrī Totaldobže mākslas centrā norisinājās projekta „Kompass" Rudens cikla ceturtā diskusija. Šajā reizē par vizuālo mākslu un mūziku sarunājās ekspertu - Odrijas Fišeres un Oresta Silabrieža - izvirzītie dalībnieki: vizuālā māksla – Rasa Šulca un Andrejs Strokins, mūzika: Gundega Šmite un Oskars Herliņš.

15 metrus virs zemes - Bērnu rīts, Antireality un DJ trio

2011.gada 28. jūlijā VEF mākslas centra telpās uz noskaņu vakaru aicināja kafejnīca "Taka". Sarīkojumā uzstājās skaņu mākslas kolektīvs Bērnu rīts, noise projekts Antireality un starptautisks dīdžeju trio – Snobo, Gonzo un Bombey, kas uzstājaš gan ar solo setiem, gan kopīgā jam session. To visu ar strāvoja VJ Wikiss vizualizācijas.

"Dirty Deal Teatro" skatāma izrāde "Jēkabs

2011.gada 18. un 20. aprīlī plkst. 19:00 "Dirty Deal Teatro" aicina uz jauno režisoru Andreja Polozkova un Kārļa Krūmiņa kopdarbu - izrādi "Jēkabs", Maskavas ielā 12-2.

"Dirty Deal Cafe" "The Briefing" albuma „Remixed Thoughts” prezentācija.

2009.gada 4. decembrī klubā "Dirty Deal Cafe" norisinājās grupas "The Briefing" albuma „Remixed Thoughts”prezentācija. Albumā apkopotas dažādu latviešu elektroniskās mūzikas pārstāvju remiksētās dziesmu versijas no „The Briefing” debijas albuma „Funny Thoughts”.

Minifestivāls "SKAposts" @ Dirty Deal Cafe

2009.gada 11. jūlijā „Dirty Deal Cafe” telpās un pagalmā norisinājās minifestivāls „SKAposts”. Pēc vairāk nekā 6 gadiem atkal atdzīvināta ideja par visu šībrīža Latvijas ska/ regeja grupu kopā spēlēšanu.


inese [at] kalnina . lv

©Inese Kalniņa 2008-2017