"Stihija. Vīrietis" atklāšana Sēļu muižā 15.07.2017. 13.07.2016.


Šoreiz ir izdevies sajust domu spēku materializējamies. Kad radās sajūta un nepieciešamība dalīties ar mazo saujiņu vīriešu aktu fotogrāfijām, es vēlējos iepriecināt dažādu vecumu sieviešu. Tā rezultātā, es izstādi pasludināju par ceļojošu, cerībā, ka izstādi pēc izstādes tā sasniegs Latvijas visjaukākos Kulturas namus. Cienījamie mākslas mīļotāji, es jūs aicinu uz izstādes atklāšanu 2017 gada 15. jūlijā pulksten 11:30, Sēļu muižā, Mazsalacas novads, Sēļi. Notkuma Dārza svētki "Sēļu muižā" ietvaros. Kontakttālrunis uzziņai par izstāžu zāles darba laiku ir 26 321 158 Ināra Blūma.
Paldies personīgi Regīnai Šaltei! :) un maniem vecākiem par klātbūtni!

"Stihija. Vīrietis" atklāšana Bērzainē 06.01.2017. 26.12.2016.


Izstāde ir atrodama Bērzaines tautas namā, Bērzaine "Tūjas", Bērzaines pagasts, Kocēnu novads līdz 5.martam. Kontakttālrunis uzziņai par izstāžu zāles darba laiku ir 29141798 Regīna.
Paldies personīgi Tamārai Visockai! :)

"Stihija. Vīrietis" telpa 01.05.2016.


"Stihija. Vīrietis" atklāšana viesnīca "Roma", Rīga 01.01.2016.


09.02.2016. "Stihija. Vīrietis". Viesnīca "Roma" Kaļķu iela 28, Rīga
Paldies Līgai Ploriņai

"Stihija. Vīrietis" atklāšana Talsu tautas nama Radošajā sētā 10.05.2015.


Priecāšos par ikvienu apmeklētāju 11. personālizstādes atklāšanā Talsu tautas nama Radošajā sētā 16. maijā Lielā iela 19/21 pulksten 16:00. Izstāde tiek atvērta Rally Talsi un Muzeju naktis ietvaros. Lai uzzinātu vairāk par istāžu zāles darba laikiem, lūdzu, zvaniet pa tālruni +37129488242
Paldies personīgi Uldim Balgam un Ievai Brūnai :)

"Stihija. Vīrietis" Rūjienas izstāžu zālē 10.02.2015.


Izstāde ir apskatāma Rūjienas izstāžu zālē līdz 19.aprīlim Upes ielā 7. Lai uzzinātu vairāk par darba laiku, zvaniet Līgai Siliņai +37126381413
Paldies personīgi Aigaram Lapiņam un Līgai Siliņai :)

"Stihija. Vīrietis" galerija "Neputns". Rīga 17.06.2014.


Izstāde ir apskatāma galerijas "Neputns" telpās līdz jūlija beigām.
Paldies "www.neputns.lv.

Starptautiskā akcija "Muzeju nakts" un "Akti naktī", Liepāja 22.04.2014.


Tiekamies Liepājā!!! 17.maijā!!! Paldies " Akti naktī" komandai par iespēju piedalīties tik nozīmīgā notikumā kā Muzeju naktis !
Vairāk informācijas "www.liepajniekiem.lv.

Foto Sestdiena fotogrāfijas mīļotājiem Valmiermuižas alus darītavā. 09.04.2014.


Paldies Zigmundam Kazanovskim par viesmīlīgo uzņemšanu Foto Sestdienas pasākumā! Es ceru, mana uzstāšanās bija gana interesanta un vērtīga entuziastiem, kam patīk fotografēt :) Bija liels prieks satikt draudzīgajā kompānijā Valmieras ģimnāzijas fotopulciņa vadītāju un manu skolotāju Tamāru Visocku, kā arī pārējos draugus un kolēģus.
Kopbildes foto, Inese Kalniņa. Iekšējais attēls, Matīss Markovskis. Vairāk informācijas šeit: "Fotosestdiena" mājas lapā.

Mākslinieciskais kailfoto...Vīrietis. Praktiskā fotogrāfija - produktu fotografēšana. Valmiermuižas alus darītavā. 07.04.2014.


Esiet aicināti satikt mani Valmiermuižā jau šo sestdien!!!
Foto kolāža Zigismunds Kazanovskis, iekšējais attēls Raivo Sarelainens. Vairāk informācijas šeit: "Fotosestdiena" mājas lapā.

Fotogrāfiju izstāde ārpus Eiropas Savienības - Pleskava 28.02.2014.


Par godu Starptautiskai sieviešu dienai, Pleskavā tika noorganizēta fotogrāfiju izstāde, kurā piedalījās 30 autores no dažādām pasaules valsīm. Man bija tas gods piedalīties arī ar saviem darbiem . Paldies rūjienietim Aigaram Lapiņam par iespēju un pleskavietim Igoram Solovjevam par īpašo viesmīlību.
Vairāk informācijas par Foto Delo: "vk.com sociālajā tīklā.

Juhū, gatavojos izstādei!!! 11.02.2014.

Mīļie draugi, mākslas mīļotāji un sekotāji! Man ir prieks paziņot, ka piedalos izstādē ārpus Latvijas un Eiropas savienības. 28. februārī esam ar domubiedriem Pleskavā un atklājam sadraudzības izstādi par godu Starptautiskajai sieviešu dienai.

Paldies par uzaicinājumu piedalīties izstādē Aigaram Lapiņam .

Fotogrāfiju izstāde Olaines vēstures un mākslas muzejā 21.12.2013.

17.decembrī Olaines vēstures un mākslas muzejā tika atklāta 3 autoru darbu izstāde. Ineses Kalniņas KAILI VĪRIEŠI , Jekaterinas Karpovas DEJA un Ilgoņa Šteinberga PIESKĀRIENS

Paldies par sadarbību Ilgonim un Olaines vēstures un mākslas muzejam. Fotogrāfijas autore Tīna Karpova.

Izstāde "Kailums" Mūkusalas Mākslas salonā 15.10.2013.

10. oktobrī, Mūkusalas mākslas salonā tika atklāta akta žanra mākslas izstāde. Pateicoties salona vadītājai Diānai Barčevskai esošajai kolekcijai tika pievienots arī mans darbs, kaila vīrieša portretējumu.

Fotogrāfs: Didzis Grodz. Vairāk informācijas šeit: "Mūkusalas Mākslas salona mājas lapā".

Fotoambience. "Vētras saites" albuma „Teātra krustojums” prezentācija 27.09.2012.

Sestdien, 6. oktobrī III Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā notiks grupas „Vētras Saites” albuma „Teātra krustojums” prezentācija. Albumā ir iekļauti 14 instrumentāli skaņdarbi, caurstrāvoti ar gaišu, dzīvi apliecinošu enerģētiku. Disks ir izdots ar studijas „Lauska” un Jura Zalāna gādību. Tā ieraksta laikā publicists Ilmārs Šlāpins katram skaņdarbam veltīja dzejas rindas. Tās savukārt izmantoja fotogrāfi, lai mūzikas un dzejas iespaidā katram skaņdarbam veltītu fotogrāfiju. Tādēļ albuma prezentācijā (18.00) būs arī Ilmāra Šlāpina dzejas lasījumi un fotoizstādes atklāšana, kurā savas variācijas par mūzikas un dzejas tēmām piedāvās fotogrāfi Inese Kalniņa, Ansis Klucis, Artūrs Daukulis un Uģis Nastevičs. Šīs sadarbības dēļ „Vētras Saišu” priekšnesumu var dēvēt par fotoambienci. Notiks arī režisores Astras Zoldneres veidotā videoklipa prezentācija skaņdarbam „Riekstu kalns”, kurš tapis sadarbībā ar dejotāju un horeogrāfi Sintiju Siliņu. Būs divas uzstāšanās, pirmā plkst.14.00 Kalnciema kvartāla tirdziņā, bet otra no plkst. 18.00 vīna bārā, intīmākās noskaņās ar poētisku noskaņu.
Grupā „Vētras Saites” spēlē Latvīte Podiņa (kokle), Ģirts Pavēnis (ģitāra), Jānis Cīrulis (džamba) un Ansis Klucis (kontrabass). Tās skanējuma galvenais akcents ir Latvītes Podiņas kokle, kura, saspēlē ar ģitāru, kontrabasu un džambu, rada oriģinālu, īpaši skaistu noskaņu. Albuma tapšanā piedalījusies arī flautiste Sniedze Prauliņa un dziedātāja .

Kā jau minēts, būs divas uzstāšanās, pirmā plkst.14.00 Kalnciema kvartāla tirdziņā, bet otra no plkst. 18.00 vīna bārā, intīmākās noskaņās ar poētisku noskaņu.

Izstādes "Unrestricted Boundaries" atklāšana Lielbritānijā 04.04.2012.

Piektdien, 6. aprīlī, Leicester pilsētā Lielbritānijā, Igauņu Biedrības namā plkst. 18:00 tiks atklāta vīriešu aktu fotogrāfiju izstāde "Unrestricted Boundaries". Adrese: Estonian Club, 366 Fosse Road North, Leicester LE3 5RS, UK. Man ir liels prieks un gandarījums viesoties pilsētā Leicester ! See ya there my friends! :)

Liels paldies Līgai Orlovskai par izstādes organizēšanu.

Kāzas - dienu pirms Ziemassvētkiem. Linda un Giedrius. 30.12.2011.

Izstādes "3axis" atklāšana Šauļos (Lietuva) 13.03.2011.

Sadraudzības izstāde Lietuvā 03.06.2011.

2011.gada 10.martā tiks atklāta Ineses Kalniņas, Renaldas Palekauskas un Juras Poška sadruadzības izstāde Šauļu (Lietuva) kultūras centrā (Aušros al. 31). Ineses Kalniņas vīriešu aktu sērija, kas pabijusi Latvijas Fotogrāfijas muzejā un cituviet Latvijā, papildinās lietuviešu metālmākslinieku Juras un Renaldas metālā kaltās sieviešu figūras. Vienojošā ideja, kas attēlota metālā un fotogrāfijā ir cilvēka tiekšanās būt sabiedrībā un nepazaudēt sevi. Būt balansā starp sirds brīvību un prātu. Renaldas Palekauskas: "Sievietes saspringtā figūra un metāla detaļas, kas nāk no galvas ir kā tiekšanās izrauties no sabiedrības noteikumiem. Viņu kaut kas tur, bet idejas, domas un patiesa vēlme attīstīties neļauj sastingt un apstāties."
Izstādes atklāšanā muzicēs draugi "Vētras saites". Par grupu šeit: "Vērtas saites".

Izstāde ir skatāma līdz 27.martam.

KUFA – Liepājas mākslas diena 2010 un mani jaunākie darbi 10.05.2010.

Sestdien, 22. maijā, bijušajā Kurpju fabrikā, Bāriņu ielā 1 plkst 15:00 vēl nebijuša Liepājas mākslas pasākuma atklāšana. Pasākumā piedalās šodienas Liepājas mākslinieki ar saviem mākslas darbiem izstādēs un mūziku. Man ir liels prieks piedalīties ar 3 jaunām kailu vīriešu fotogrāfijām šajā pasākumā!
Starpnozaru projekts KuFa programmā:
Brīvdabas koncerts: Helēna Kozlova, Markss, Marekss, Max, Oliksejs, Nadježda, Marģeris, Them Lemons, The Bruges
Mākslas izstādes: Jānis Slaidiņš, Ilona Slaidiņa, Andris Milers, Aldis Kļaviņš, Micītis, Irita, Hārdijs Grantēns, Luiss Gruduls, Pēteris Taukulis, Gunta Krastiņa
Foto: Liepājas Foto Studija FotAst, Inese Kalniņa, Reinis Gūtmanis, Uģis Blūms, Andris Vētra
Video: Agnese Ivanna, Jauno Mēdiju Makslas studentu filmas, Liepājas hronika, Jauno mēdiju Mākslas Vj
Dzejas un prozas lasījumi: Šnipke, Valentīns, Aija Dēliņa, Dainis Ozoliņš, Ēriks Vilsons u.c.
Gaisotni papildinās video projekcijas, sveces un karsta tēja.

Nesēdi mājās - dodies uz Liepāju!

Akcija "Lieldienu donors 2010" 24.03.2010.

Latvijas Studentu vortāls "StudentNet" sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru un Latvijas Universitāti aicina piedalīties akcijā "Lieldienu donors 2010", kas 2010.gada 1.aprīlī no plkst.10.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Universitātes centrālajā ēkā Raiņa bulvārī 19.

Bārs Leningrad un izstāde "Brīvās robežas. Vīriešu akti", kas kopīgs? 11.03.2010.

Tas bija vēl senāk, tad kad vēl skolas un studiju gados stopēts uz nebēdu uz tādiem neatkarīgāss mūzikas un mākslas festivāliem kā: "Tabūns 2000" Kuldīgā, "Trinsstock 2003" kaut kur laukos, "Putnu dienas" Limbažos, "Rozā peldbaseins" Nākotnē, "Laba daba" kaut kur mežā :) u.t.t. satikti nemazums tagad pazīstamu cilvēku un labu draugu. Šādā brīvā gaisotnē iepazinos ar Sergeju Bižānu, vienu no tagadējā bāra "Leningrad" radošajiem direktoiem, viņi ir trīs. Tikšnās bija liktenīga. Nejaušas atkaltikšanās, vārds pa vārdam un Sergejs nomenedžēja manu pirmo personālizstādi "Alternatīva" Jelgavā 2004. gadā "Jelgavas mazos kreklos". Paldies Tev Serge!
Ir šī gada 11. marts un ir kārtējā izstāde. Kaut kas starp nekomerciālu uzdrīkstēšanos un nopietno māklsu - melnbaltu fotogrāfiju sērijā "Brīvās robežas. Vīriešu akti". Vairāk informācijas šeit: leningrad.lv. Paldies par plakāta ideju Ievai Aronei
Neformālā gaisotnē izstāde skatāma līdz kādam 12.04.2010 - nekā konkrēta

Lai labi skatās!
Jūsu kalniņš / Inese Kalniņa :)

Fotogrāfiju izstāde "Brīvās robežas. Vīriešu akti" arī Rīgā! 05.04.2009.

Kails vīrietis fotogrāfijā varētu šķist mulsinošs un autores izvēle pievērst uzmanību vīriešu, ne sieviešu aktiem – izaicinoša un aušīga. Tomēr fotogrāfiju centrā nav kailums, bet modeļa personība, ko Inese Kalniņa notvērusi un atklājusi, rodot līdzsvaru cilvēka un to aptverošās vides attēlojumā. Skatoties fotogrāfijas un vērojot vīriešu torsus brīvā dabā starp kokiem, neapdzīvotu ēku mūriem vai trepju telpā, grūti apjaust gan modeļu, gan pašas fotogrāfes iespējamo biklumu un stīvumu attēla tapšanas brīdī. To vietā manāma atbrīvotība un dabiskums, ko nenomāc pat kompozīciju pārdomātais, ne nejaušībai atvēlētais risinājums. Izstāde skatāma no 12.02. – 08.03.2010

Latvijas Fotogrāfijas muzejs
Anda Boluža

2009. gada kāzu bilžu apkopojums 27.10.2009.

Robežas var būt arī brīvas. Kuldīgas novada muzejā 05.04.2009.

Lai arī robežas parasti saistās ar stingru noteiktību, tomēr mākslā bieži kāds tiecas iet tām pāri, paplašināt tās un iedot jaunu sajūtu par robežas jēdzienu. Tieši tāda ir Ineses Kalniņas fotoizstāde „Brīvās robežas”, kas no 25. aprīļa līdz 31. maijam būs skatāma Kuldīgas novada muzejā.
Izstāde, kas paspējusi paviesoties Liepājā un Valmierā, nu ir atceļojusi arī uz Kuldīgu. Tā ir valmierietes Ineses Kalniņas dialogs ar pasauli un sevi. Dialogs par robežām – mākslā, mūsu uztverē un priekšstatos.
Melnbaltās fotogrāfijas tradīcijās ieturēta personālizstāde, kurā māksliniece piedāvā aplūkot jaunu vīriešu kailfigūru studijas. Izstādē apskatāmie darbi uzsver raksturīgāko no jaunekļu formām, pārdzīvojumiem un vēstījuma. Izstādes darbi rosina radīt iztēlē savus tēlus, fantazēt par brīvības un robežu jēdzienu un būt atvērtam.
Šis akta žanrs ir kā izaicinājums ne vien pašas mākslinieces drosmei, bet arī skatītājiem un viņu priekšstatiem par mākslā rādāmo.

Kuldīgas novada muzejs
Gunta Megne

2009.gada 9.janvārī Valmierā tiks atklāta mana foto izstāde "Brīvās robežas" 04.01.2009.

Valmieras Novadpētniecības muzejā 9. janvārī plkst. 16:00, tiks atklāta mana fotoizstāde ”Brīvās robežas”, kura būs skatāma līdz 31. janvārim. Melnbaltās fotogrāfijas tradīcijās ieturēta personālizstāde, kurā piedāvāju aplūkot jaunu vīriešu kailfigūru studijas. Jau pirms dažiem gadiem šis akta žanrs man bija kā izaicinājums parādīties plašākai publikai ar savu pasaules izpratni un redzējumu.
Izstādē apskatāmie darbi uzsver raksturīgāko no jaunekļu formām, pārdzīvojumiem un vēstījuma. Fotoizstāde apmeklētājam ļauj ne vien radīt savus tēlus, bet arī mudina domāt par robežām un brīvību. Ir radies man jautājums: ”Kāpēc ne kaili vīrieši?”
Izstādes atklāšanā muzicēs ”Vētras saites” - Ģirts Pavēnis (ģitāra), Latvīte Podiņa (elektriskā un akustiskā kokle) un Jānis Cīrulis (perkusijas).

Saites uz citām Web lapām

inese [at] kalnina . lv

©Inese Kalniņa 2008-2017